Darmowe Aliasy
Max 30 znaków, bez www. !!!

          

Całkowita liczba zarejestrowanych aliasów: 58418

Dzwonki Real Music, filmy - 4,88 pln!

[ wczoraj: 6| dzisiaj: 15]
  FAQ - Często zadawane pytania

szybcyiwsciekli-7.blo.pl

snajper.2015.blo.pl

s6-edge.blo.pl

ile-bedziesz-miec-dzieci.blo.pl

szatan1309.blo.pl

fejs-szpieguj.blo.pl

wsciekli-i-szybcy7.blo.pl

Doladuj-sie24.blo.pl

zasil-sie24h.blo.pl

zasil-sie.blo.pl

Darmowe komponenty

Pytania:
- Jak wypozycjonować aliasy?
-
Co to jest alias?
-
Naprawdę za friko?
-
A jak zapomniałem hasła?
-
Jak zarejestrować alias?
- Domena a alias?

Co to właściwie jest ten alias ?
Alias to zasadniczo prawie to samo co domena. Jest to przekierowanie w ramce. Działa to w ten sposób że pod atrakcyjnym adresem w domenie blo.pl możesz umieścić swoja stronę, i zakamuflować swój wcześniejszy długi, trudny do zapamiętania adres www. Mamy np. adres:

  • http://www.twojadomena.com/katalog/kowalski/index.php

Dla takiego o to adresu możemy sobie zarejestrować alias w domenie blo.pl który będzie dużo krótszy co czyni go lepiej przyswajalnym, prostszym do zapamiętania dla użytkowników odwiedzających twoją stronę www

  • http://www.kowalski.blo.pl

Jak to jest z domenami a jak z aliasami ?
Za domenę trzeba płacić, średni koszt utrzymania 3 literowej domeny com.pl, net.pl czy org.pl to około 100zł rocznie. Jakiekolwiek zmiany wprowadzane w konfiguracji domeny odświeżają się po upływie około 24h. Trzeba mieć także płatny serwer który umożliwia zaparkowanie domeny poprzez dnsy, bowiem darmowe serwery, oferowane w sieci tego nie udostępniają. 

Blo.pl jest także 3 literowa domeną, a za korzystanie z naszych aliasów nie płacisz ani grosza! Mało tego wszystkie zmiany wprowadzane są natychmiastowo, co znaczy ze jakiekolwiek edycje adresu przekierowania, słów kluczowych, opisu, nagłówka title itp... zmieniane są w ciągu 1 sekundy! Dodatkowo otrzymujesz elegancko wykonany panel do obsługi sowich aliasów, no i twoja domena zostaje automatycznie dodana do 4 najpopularniejszych wyszukiwarek. 
Dlaczego to wszystko za darmo ?
To wszystko po to aby pomagać młodym, zdolnym, polskim webmasterom! 

Jak wypromować alias ?
Przyjęło się już iż aliasu nie można wręcz nie da rady dobrze wypozycjonować w wyszukiwarkach. Temu problemowi blo.pl stawia czoła, dzięki specjalnej strukturze kodu nasze aliasy niekiedy osiągają nawet lepsze pozycje w wyszukiwarkach niż tradycyjne domeny. O tym co robić aby dobrze wypozycjonować alias będziesz mógł przeczytać po założeniu konta w systemie aliasów blo.pl

Jak wstawić na stronę licznik dziennej oglądalności?
Wystarczy załogować się do panelu. Tam też pojawiła się nowa ikona G po najechaniu na którą pojawia się text: "Generuj kod licznika!". Po kliknieciu, otwiera się POPUP w którym to znajdziesz kod który należy wkleić na swojej stronie www np: dzisiaj stronę odwiedziło: <kod>

Jak mogę zarejestrować alias w systemie blo ?
Na wstępie musisz założyć u nas konto. Aby to zrobić kliknij na "Zarejestruj się" po czym dokładnie i szczegółowo wypełnij formularz rejestracyjny. Kiedy już to zrobisz zostanie do ciebie automatycznie wygenerowana wiadomość w której będziesz musiał potwierdzić rejestracje w naszym systemie. Na koniec wystarczy się zalogować na blo.pl i można już dowoli rejestrować domeny w naszym systemie.

Zapomniałem hasła, co mam zrobić ?
Gdy zapomnisz hasła do administracji aliasami, wystarczy skorzystać z opcji "zapomniałem hasła" do której zostaniesz przekierowany po wprowadzeniu błędnego loginu lub hasła przy logowaniu.

Naprawdę alias za darmo ?
Oczywiście, można się o tym przekonać zakładając konto w naszym systemie po czym rejestrując alias, to tylko niektórej z niespodzianek które czekają na naszych użytkowników!

Załóż swoje konto w BLO.pl »

          Dla prasy   Wyszukiwarki i Katalogi stron   Pozycjonowanie

System wymiany linków - www.LiveLink.pl - darmowe pozycjonowanie stron www